Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
Q4015LTHTP
Hersteller:
Paket:
ITO-220AB
Charge:
-
Beschreibung:
QDRC ALT 400V 15A 33/43V TO220 I
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 70 mA |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Internally Triggered, Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | Teccor® |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tube |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 4 A |
| Base Product Number | Q4015 |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 46A, 55A |