APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q6F7BXXW02E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PM INDICATOR FLUSH WHITE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.5105
$20.5105
10
$15.47455
$154.7455
100
$12.99866
$1299.866
500
$11.93751
$5968.755
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 220mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | White |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | Q6 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | Q6F7BXXW |