APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q6P1CXXSR12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT RED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.3095
$13.3095
25
$10.0415
$251.0375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 3500mcd |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q6 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | Q6P1CXXSR |