QADA-90-24-1442
Qualtek
Produkt-Nr.:
QADA-90-24-1442
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Auf Lager : 157
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications -
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.94" L x 2.52" W x 1.42" H (151.0mm x 64.0mm x 36.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.75A
Series QADA-90 (90W)
Power (Watts) 90 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC