Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QFS-078-04.25-L-D-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 156POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.0565
$23.0565
10
$20.1913
$201.913
26
$19.318982
$502.293532
52
$18.69582
$972.18264
104
$18.072658
$1879.556432
234
$17.075556
$3995.680104
442
$16.576987
$7327.028254
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 156 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Power Q2™ QFS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 11mm, 14mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QFS-078 |