QFS-078-06.25-S-D
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QFS-078-06.25-S-D
Beschreibung:
CONN RCPT 156POS SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 156
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.356" (9.04mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)
Connector Type Receptacle, Center Strip Contacts
Features Ground Bus (Plane)
Mated Stacking Heights 12mm, 13mm, 16mm