QFSS-026-04.25-H-D-PC4
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QFSS-026-04.25-H-D-PC4
Beschreibung:
CONN RCPT 52POS SMD GOLD
Auf Lager : 121
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 60 (52 + 8 Power)
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.278" (7.06mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)
Connector Type Receptacle, Center Strip Contacts
Features Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded
Mated Stacking Heights 11mm