QFWB-10-12-US01
Qualtek
Produkt-Nr.:
QFWB-10-12-US01
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Auf Lager : 1650
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 41.0mm x 26.5mm)
Product Status Active
Weight 0.192 lb (87.08 g)
Current - Output (Max) 1A
Series QFWB-10 (10W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC