QFWB-36-12-US01
Qualtek
Produkt-Nr.:
QFWB-36-12-US01
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Auf Lager : 2794
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.82" L x 1.78" W x 1.26" H (97.1mm x 45.1mm x 32.0mm)
Product Status Active
Weight 0.397 lb (180.08 g)
Current - Output (Max) 3A
Series QFWB-36 (36W)
Power (Watts) 36 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC