QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Hersteller:
Samtec Inc.
Beschreibung:
CONN DIFF ARRAY PLG 64P R/A GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.320" (8.12mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Product Status Active
Series Power Q2™ QMS
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)