QMS-064-01-L-D-EM2
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QMS-064-01-L-D-EM2
Hersteller:
Samtec Inc.
Beschreibung:
CONN HDR 128POS EDGE MNT GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 128
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board -
Mounting Type Board Edge, Straddle Mount
Product Status Active
Series Power Q2™ QMS
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)