QRM8-078-05.0-L-D-A
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QRM8-078-05.0-L-D-A
Hersteller:
Samtec Inc.
Beschreibung:
CONN ARRAY PLUG 156POS SMD GOLD
Auf Lager : 81
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 156
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.307" (7.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series QRate® QRM8
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.031" (0.80mm)
Connector Type Array, Male Pins
Features Board Guide, Ground Bus (Plane)
Mated Stacking Heights 10mm, 12mm