QSB60024S32
XP Power
Produkt-Nr.:
QSB60024S32
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 32V 608W
Auf Lager : 127
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 32V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 19A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Control Features Enable, Active High
Series QSB (600W)
Power (Watts) 608 W
Type Isolated Module
Package / Case 16-DIP Module
Efficiency 91%