QSEC150-75/36-01-QB40
Qualtek
Produkt-Nr.:
QSEC150-75/36-01-QB40
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
HEATSHRINK CAP BLACK 75/36MM
Benutzer handbuch
Color Black
Small Diameter Recovered -
Material -
Small Recovered Length -
Product Status Active
Large Diameter Recovered 1.417" (35.99mm)
Series QSEC
Large Diameter Supplied 2.953" (75.00mm)
Type Cap
Shell Size - Insert -
Mfr Qualtek
Large Recovered Length -
Features Adhesive Coating, UV Resistant
Package Bulk
Small Diameter Supplied -
Total Length Recovered 4.724" (120.00mm)