Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
QSH-090-01-L-D-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 180POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.5605
$19.5605
10
$17.12945
$171.2945
25
$16.3894
$409.735
48
$15.86045
$761.3016
96
$15.331812
$1471.853952
240
$14.485961
$3476.63064
480
$14.063012
$6750.24576
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 180 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QSH |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QSH-090 |