Zuhause / Crystals / QT161S-25.000MAAV-T
minImg
QT161S-25.000MAAV-T
QST
Produkt-Nr.:
QT161S-25.000MAAV-T
Beschreibung:
1.6X1.2 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr QST
Frequency 25 MHz