Zuhause / Crystals / QT161S-48.000MDDV-T
minImg
QT161S-48.000MDDV-T
QST
Produkt-Nr.:
QT161S-48.000MDDV-T
Beschreibung:
1.6X1.2 20PPM @25C 20PPM (-20 TO
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr QST
Frequency 48 MHz