Zuhause / Crystals / QT252S-20.000MDDV-T
minImg
QT252S-20.000MDDV-T
QST
Produkt-Nr.:
QT252S-20.000MDDV-T
Beschreibung:
2.5X2.0 20PPM @25C 20PPM (-20 TO
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr QST
Frequency 20 MHz