Zuhause / Crystals / QT252S-40.000M-GPR
minImg
QT252S-40.000M-GPR
QST
Produkt-Nr.:
QT252S-40.000M-GPR
Beschreibung:
2.5x2.0 XTAL 20ppm
Auf Lager : 2471
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance -
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mfr QST
Frequency 40 MHz