Zuhause / Crystals / QT2C-32.768KDZC-T
minImg
QT2C-32.768KDZC-T
QST
Produkt-Nr.:
QT2C-32.768KDZC-T
Hersteller:
QST
Beschreibung:
2.0X1.2 - 32.768KHZ 20PPM @25C 9
Auf Lager : 503097
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series QT2C
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz