Zuhause / Crystals / QT2M-32.768KHZF-T
minImg
QT2M-32.768KHZF-T
QST
Produkt-Nr.:
QT2M-32.768KHZF-T
Beschreibung:
8.0X3.8 - 32.768KHZ 5PPM @25C 12
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±5ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz