Zuhause / Crystals / QT3CD-32.768KEZF-T
minImg
QT3CD-32.768KEZF-T
QST
Produkt-Nr.:
QT3CD-32.768KEZF-T
Hersteller:
QST
Beschreibung:
3.2x1.5 XTAL 10ppm 12.5pF
Auf Lager : 158721
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series QT3CD
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz