Zuhause / Crystals / QT49-13.560MEEJ-B
minImg
QT49-13.560MEEJ-B
QST
Produkt-Nr.:
QT49-13.560MEEJ-B
Beschreibung:
HC49 10PPM @25C 10PPM (-20 TO 7
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr QST
Frequency 13.56 MHz