Zuhause / Crystals / QT49-14.7456MAAJ-B
minImg
QT49-14.7456MAAJ-B
QST
Produkt-Nr.:
QT49-14.7456MAAJ-B
Beschreibung:
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mfr QST
Frequency 14.7456 MHz