Zuhause / Crystals / QT49S-12.288MAGE-T
minImg
QT49S-12.288MAGE-T
QST
Produkt-Nr.:
QT49S-12.288MAGE-T
Hersteller:
QST
Beschreibung:
HC49 XTAL 30ppm 50ppm 12pF
Auf Lager : 2032
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series QT49S
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr QST
Frequency 12.288 MHz