Zuhause / Crystals / QT49S-37.500MAAE-T
minImg
QT49S-37.500MAAE-T
QST
Produkt-Nr.:
QT49S-37.500MAAE-T
Beschreibung:
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Auf Lager : 1000
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr QST
Frequency 37.5 MHz