Zuhause / Oscillators / QTM216-112.000MCE-T
minImg
QTM216-112.000MCE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM216-112.000MCE-T
Beschreibung:
2.0X1.6 2.5V 50PPM (-40 TO 85C)
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 112 MHz