Zuhause / Oscillators / QTM252J-40.000MBJ-T
minImg
QTM252J-40.000MBJ-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM252J-40.000MBJ-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.162" (4.11mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 7.000" L x 3.252" W (177.80mm x 82.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz