Zuhause / Oscillators / QTM325-33.000MBE-T
minImg
QTM325-33.000MBE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM325-33.000MBE-T
Hersteller:
QST
Beschreibung:
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 388
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM325
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 33 MHz