Zuhause / Oscillators / QTM325-75.000MBD-T
minImg
QTM325-75.000MBD-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM325-75.000MBD-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.181" (4.59mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.307" L x 1.850" W (84.00mm x 47.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 75 MHz