Zuhause / Oscillators / QTM325-8.192MBA-T
minImg
QTM325-8.192MBA-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM325-8.192MBA-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 8.192 MHz