Zuhause / Oscillators / QTM325-98.304MDE-T
minImg
QTM325-98.304MDE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM325-98.304MDE-T
Beschreibung:
3.2X2.5 1.8V 50PPM (-40 TO 85C)
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 98.304 MHz