Zuhause / Oscillators / QTM532-114.285MDE-T
minImg
QTM532-114.285MDE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM532-114.285MDE-T
Beschreibung:
5.0X3.2 1.8V 50PPM (-40 TO 85C)
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 114.285 MHz