Zuhause / Oscillators / QTM532-27.000MCB-T
minImg
QTM532-27.000MCB-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM532-27.000MCB-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 27 MHz