Zuhause / Oscillators / QTM532D-156.250MBD-T
minImg
QTM532D-156.250MBD-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM532D-156.250MBD-T
Beschreibung:
5.0X3.2 LVDS 3.3V 25PPM (-40~85C
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM532D
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz