QST
Produkt-Nr.:
QTM750-133.330MBB-T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ CMOS SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.717
$2.717
10
$2.375
$23.75
50
$2.11185
$105.5925
100
$1.72805
$172.805
500
$1.46205
$731.025
1000
$1.2673
$1267.3
5000
$1.11815
$5590.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.056" (1.42mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | QTM750 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Mfr | QST |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 133.33 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |