Zuhause / Oscillators / QTM750-65.536MCE-T
minImg
QTM750-65.536MCE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM750-65.536MCE-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 65.5360MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 65.536 MHz