Zuhause / Oscillators / QTM750D-62.50MBE-T
minImg
QTM750D-62.50MBE-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM750D-62.50MBE-T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM750D
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 62.5 MHz