Zuhause / Oscillators / QTM750DH-200.000MBD-T
minImg
QTM750DH-200.000MBD-T
QST
Produkt-Nr.:
QTM750DH-200.000MBD-T
Beschreibung:
7.0X5.0 LVDS 3.3V 25PPM (-40~85C
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.074" (1.88mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM750DH
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz