Zuhause / Oscillators / QTS532-19.440MBF-T
minImg
QTS532-19.440MBF-T
QST
Produkt-Nr.:
QTS532-19.440MBF-T
Hersteller:
QST
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTS532
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 19.44 MHz