Zuhause / Oscillators / QTS532C-49.152MBP-T
minImg
QTS532C-49.152MBP-T
QST
Produkt-Nr.:
QTS532C-49.152MBP-T
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 49.1520MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 49.152 MHz