Zuhause / Oscillators / QVMQF326P25-2.0A-166.000
minImg
QVMQF326P25-2.0A-166.000
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
QVMQF326P25-2.0A-166.000
Beschreibung:
XO VCTCXO 166.0000MHZ LVPECL SMD
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 33mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 166 MHz