Essentra Components
Produkt-Nr.:
RAK-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP BEND SILVER ADHESIVE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.494
$0.494
10
$0.4199
$4.199
25
$0.36974
$9.2435
50
$0.33972
$16.986
100
$0.32642
$32.642
250
$0.293132
$73.283
500
$0.279794
$139.897
1000
$0.233168
$233.168
2500
$0.21318
$532.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Bendable |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.670" (17.02mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.440" (11.18mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Polyethylene Based (RMS-93) |
| Opening Size | 0.236" (6.00mm) |
| Base Product Number | - |