Essentra Components
Produkt-Nr.:
RAK-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP BEND SILVER ADHESIVE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.513
$0.513
10
$0.44365
$4.4365
25
$0.40584
$10.146
50
$0.3819
$19.095
100
$0.36594
$36.594
250
$0.334096
$83.524
500
$0.318212
$159.106
1000
$0.262514
$262.514
2500
$0.23865
$596.625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Bendable |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.760" (19.30mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.640" (16.26mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Polyethylene Based (RMS-93) |
| Opening Size | 0.374" (9.50mm) |
| Base Product Number | - |