Essentra Components
Produkt-Nr.:
RCBSR-10-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 5/8"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
5
$0.3819
$1.9095
10
$0.31825
$3.1825
25
$0.29944
$7.486
50
$0.28671
$14.3355
100
$0.254885
$25.4885
250
$0.242174
$60.5435
500
$0.229425
$114.7125
1000
$0.216676
$216.676
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RCBSR |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 1.091" (27.70mm) |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RCBSR |