Essentra Components
Produkt-Nr.:
RCBSR-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLN 5/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
5
$0.3078
$1.539
10
$0.25555
$2.5555
25
$0.24054
$6.0135
50
$0.23009
$11.5045
100
$0.204535
$20.4535
250
$0.194332
$48.583
500
$0.18411
$92.055
1000
$0.173888
$173.888
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RCBSR |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.776" (19.70mm) |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RCBSR |