Essentra Components
Produkt-Nr.:
RCBSR-9-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLN 9/16"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4655
$0.4655
5
$0.4028
$2.014
10
$0.33535
$3.3535
25
$0.31502
$7.8755
50
$0.30172
$15.086
100
$0.26809
$26.809
250
$0.254714
$63.6785
500
$0.2413
$120.65
1000
$0.227896
$227.896
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RCBSR |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 1.028" (26.10mm) |
| Between Board Height | 0.563" (14.30mm) 9/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.063" (1.50mm ~ 1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RCBSR |