RCM-637-1.5-YL
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
RCM-637-1.5-YL
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
RCM-637-1.5-YL
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Printer Name R5000
Applications Cable and Wire Management
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Dot-Matrix Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.500" (38.10mm)