Essentra Components
Produkt-Nr.:
RDAFCC-50A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP FLAT ADHESIVE FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2065
$1.2065
10
$1.01935
$10.1935
25
$0.97774
$24.4435
50
$0.95703
$47.8515
100
$0.915515
$91.5515
250
$0.832276
$208.069
500
$0.749056
$374.528
1000
$0.665817
$665.817
2500
$0.603402
$1508.505
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.350" (8.89mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Screw Size | #6 (M3) |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.224" (56.50mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Rubber Based (RMS-324) |
| Opening Size | 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | RDAFCC |