ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
RER101-36/12NHH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FAN IMP MTRZD 100X50.25MM 12VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Air Flow | 112.0 CFM (3.14m³/min) |
| Noise | 6.9dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 9 ~ 13.6VDC |
| RPM | 6000 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Plastic, Fiberglass Reinforced |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 50.25mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 100mm Dia |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic, Fiberglass Reinforced |
| Series | RER101 |
| Power (Watts) | 20.5 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RER101 |